درباره ایده کده

ایده کده یکی از اولین مجموعه های آموزش ایده پردازی تلاش می کند که خلاقیت ، نوآوری و ایده پروری را در سطح جامعه رواج دهد . آموزش ها و ویدیو های سایت تهیه و آماده شده اند تا همه سنین بتوانند از لوازم بازیافتی و وسایل بی استفاده که در اطرافشان هست و به نظر میرسد که نمیتوان از آنها استفاده کرد ، وسایلی زیبا و البته کارآمد به سبک خودشان را بسازند .

 

اهداف ما :

هدف اصلی ما پرورش روحیه خلاق و نوآورانه افراد در تمام سطوح جامه است و با این منظور ویدیو ها و مطالب آموزشی در دسته بندی های زیر عرضه میشود :

صنایع دستی

خانه و خانه داری

آشپزی

آرایشگری

علمی

بانوان

کودکان

دختران

ما همچنین برخی از دسته ها مانند کلیپ ها برای دختران، کلیپ ها برای کودکان و غیره ساخته ایم. این مفید است، زیرا شما فقط می توانید به طبقه بندی مورد نظر خود بروید.

 

اولویت های ما :

همواره یکی از اولویت های ما تولید آموزش های با کیفیت در جهت رشد ایده های نوین و بکر است . در این راستا با بهره گیری از مطالب موجود و همچنین ساخت مطالب اختصاصی سعی میکنیم منحصر به فرد ترین ایده ها را در اختیار شما قرار دهیم .

تیم ما در حال توسعه و تکامل است و از روز اول تجربه یادگیری بهتر برای شما و درک آنچه شما می خواهید را جزو اهداف اصلی خود قرار داده است .ما همیشه کلیپ های کوتاه و مطالب مفید ارائه می دهیم که سبب صرفه جویی در زمان، تلاش و پول شماست .

هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد برای بهتر شدن ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان ، باعث خرسندی هرچه بیشتر ما خواهد شد. مجموعه ایده کده با آغوشی باز از نظرات و پیشنهادات کاربران محترم استقبال خواهد کرد.